11 grudnia 2018

Przegląd urządzeń do przechowywania gotówki i dokumentów

Szukasz sejfu ściennego? Koniecznie zobacz naszą ofertę – ogromny wybór sejfów o różnych pojemnościach. Mamy skrytki o wielkości od 8 do nawet 64 litrów! Jeżeli chcesz naprawdę dobrze schować swoje cenne rzeczy przed amatorami cudzej własności, to jest to idealne rozwiązanie. Taką skrytkę łatwo umieścisz w dowolnym punkcie swojego domu lub biura – na przykład, schowasz pod obrazem lub za dużym gabarytowo meblem, w wybranym punkcie w mieszkaniu czy biurze, z dala od wzroku niepowołanych osób.

Sejfy ścienne

Ścienne sejfy od Konsmetal to idealne zabezpieczenie Twojej własności. Korpus takiego urządzenia ma bardzo wysoką odporność na sforsowanie – dzięki temu, znacznie spada ryzyko jego uszkodzenia i dostania się zawartości sejfu w ręce amatorów cudzej własności! Dodatkowo, ścienne sejfy od Konsmetal wyposażone są w solidne rygle (średnica aż 20 milimetrów), które posiadają również specjalne wzmocnienie, chroniące je nie tylko przed włamaniem, ale także przed zużyciem. Warto tutaj dodać, że rygle zostały dodatkowo zabezpieczone przed przewierceniem – a więc najczęściej stosowaną przez amatorów cudzej własności metodą na grabież sejfu!

Ścienne sejfy które znajdziesz w naszej ofercie są wręcz idealnie odporne na włamania czy uszkodzenia. Nawet jeżeli dojdzie do odcięcia zawiasów, to dodatkowa blokada drzwi i tak uniemożliwi ich otwarcie siłą! Jedynym sposobem na dostanie się do środka jest otwarcie trwałego zamka kluczowego (klasa A) – blacha zastosowana w drzwiach ma aż 51 mm! Samo umieszczenie sejfu w ścianie jest bardzo łatwe – wszystkie produkty z naszej oferty już fabrycznie wyposażone są w specjalne uchwyty, które znacznie ułatwiają wypozycjonowanie i montaż elementu w wybranym miejscu w budynku. Nie ma tu konieczności jakichkolwiek przeróbek.

Nie masz gdzie umieścić swoich firmowych dokumentów? Chcesz zawsze mieć pod ręką najważniejsze papiery i akta, ale boisz się chować je w szafce przy biurku? Rozsądna decyzja – ostatecznie, tam praktycznie każdy może mieć dostęp! Zamiast cały czas głowić się czy pod Twoją nieobecność ktoś nie położył ręki na poufnych firmowych dokumentach, lepiej zainwestuj w sejf gabinetowy.

Sejfy gabinetowe

W Konsmetal znajdziesz szeroki wybór sejfów gabinetowych, idealnych do Twojego biura! Oferujemy elementy o pojemności od 62 do nawet 234 litrów, które swobodnie pomieszczą nie tylko niezbędne dokumenty czy papiery wartościowe, ale także gotówkę. Co bardzo istotne, wszystkie sejfy biurowe z naszej oferty mają klasę bezpieczeństwa II, co oznacza bardzo wysoki stopień zabezpieczeń przed włamaniem oraz kradzieżą umieszczonych w ich wnętrzu walorów. Co to oznacza w praktyce? Ot, choćby to, że sejfy Konsmetal są zabezpieczone przed ogniem (specjalne progi) czy też próbami przewiercenia. Solidne systemy zabezpieczeń (konstrukcja trójpłaszczowa, uniemożliwiająca uszkodzenie sejfu szlifierką lub łomem) oraz trwałe zamki (w zależności od modelu – kluczowe lub elektroniczne) pozwolą Ci spać spokojnie, bez obaw o pieniądze czy firmowe tajemnice. Oprócz tego, rygle posiadają specjalny system zabezpieczeń, który chroni zamek w przypadku jakiejkolwiek próby uszkodzenia.

Sejfy do biura to idealne rozwiązanie zarówno do montażu w gabinecie prezesa czy kadry kierowniczej, jak również w każdym miejscu w firmie, gdzie przechowywana jest gotówka. Dzięki niewielkim rozmiarom bardzo łatwo dają się ukryć przed wzrokiem niepowołanych osób.

SHARE:
FIRMA I BIURO 0 Replies to “Przegląd urządzeń do przechowywania gotówki i dokumentów”
Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *