18 lutego 2022

Kontenery biurowe prosto od polskiego producenta

Jedną z głównych specjalizacji firmy Fast Building Group jest produkcja nowoczesnych kontenerów biurowo-socjalnych. Oferuje systemy kontenerowe tradycyjne, ale także innowacyjne kontenery składane przynoszące korzyści ekonomiczne i ekologiczne.

FB GROUP jest polskim producentem nowoczesnych kontenerów biurowych, które są elastycznym i praktycznym rozwiązaniem zwłaszcza dla branży budowlanej. Pozwalają szybko zorganizować zaplecze budowy w dowolnej lokalizacji.

Biura modułowe wraz z odpowiednim wyposażeniem stanowią komfortowe miejsce pracy dla kadry kierowniczej, administracyjnej oraz techniczno-inżynieryjnej. Doskonale sprawdzają się też jako zaplecze socjalne, magazynowe czy mieszkalne oraz biuro sprzedaży.

Firma produkuje kontenery biurowo-socjalne o standaryzowanych rozmiarach, które mogą być ze sobą łączone i piętrowane. Pozwala to efektywnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń oraz uzyskać dowolnej wielkości powierzchnię użytkową. Dzięki temu kontenery biurowe sprawdzą się przy obsłudze nawet dużych inwestycji.

Chętnie współpracuje z Klientami w zakresie indywidualnych projektów. Produkuje kontenery biurowo-socjalne maksymalnie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa.

Kontener biurowo-socjalny to elastyczne, mobilne rozwiązanie, które w pełni odpowiada na zmieniające się potrzeby firmy.

Biuro kontenerowe = szybki montaż, wytrzymała konstrukcja

Jedną z największych zalet kontenerów biurowych jest możliwość zorganizowania przestrzeni biurowej w bardzo krótkim czasie. W przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa proces produkcji, dostawy i montażu biur modułowych jest niezwykle szybki.

Czas realizacji kontenera składanego wynosi do 14 dni, zaś jego montaż zajmuje tylko 8 minut. Atutem konstrukcji kontenerowych jest również możliwość natychmiastowej eksploatacji pomieszczeń bezpośrednio po posadowieniu w miejscu przeznaczenia.

Kontenery biurowo-socjalne produkowane są wyłącznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów, które spełniają wymogi Prawa Budowlanego oraz posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie (aprobaty, certyfikaty, deklaracje, atesty). Efektem tego są imponująco trwałe konstrukcje o wieloletniej żywotności, które są w pełni mobilne. Kontenery biurowe można transportować wiele razy i użytkować w różnych lokalizacjach. Modele składane mogą być wielokrotnie montowane i demontowane, bez wpływu na ich wytrzymałość.

Nowoczesne kontenery biurowe od FB GROUP

kontener składany

Kontenery biurowo-socjalne FB GROUP tworzą nowoczesną i praktyczną przestrzeń biurową. Wybierając te rozwiązania modułowe, otrzymasz nie tylko doskonałe miejsce do pracy, ale też wypoczynku dla pracowników. Kontenery biurowe zapewniają komfortowe warunki, nawet w tak trudnym otoczeniu, jakim jest plac budowy.

Co więcej, nowoczesne kontenery biurowo-socjalne dają możliwość stworzenia dowolnej przestrzeni użytkowej. Doskonale sprawdzają się jako punkty handlowe, apteki, przychodnie weterynaryjne, portiernie, a nawet szkoły czy szpitale. Kontenery biurowe są również wykorzystywane przez wojsko jako rodzaj kontenerów wojskowych na poligonach.

Możliwości zastosowania kontenerów biurowych są niezliczone. Warto też dodać, że stanowią idealne rozwiązanie dla nowopowstających firm, które dzięki temu nie muszą inwestować znacznych środków finansowych we własną siedzibę lub wynajem. Zorganizowanie biura w kontenerze daje możliwość powiększania przestrzeni biurowej czy socjalnej w miarę rozwoju firmy.

Wybierz swój wariant biura

Firma oferuje 2 rodzaje nowoczesnych kontenerów biurowo-socjalnych: tradycyjne oraz składane.

Jest pierwszym polskim producentem innowacyjnych kontenerów składanych, które zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji kosztów operacyjnych w firmie oraz ochronie naszej planety.

Znakiem rozpoznawczym kontenerów składanych jest 5 razy mniejsza powierzchnia po złożeniu niż kontenera tradycyjnego. Oznacza to oszczędność przestrzeni podczas transportu oraz magazynowania, co przekłada się na niższe koszty, ale także mniejszą emisję gazów CO₂.

Kontenery biurowe składane FB GROUP są wytrzymałe, funkcjonalne i ekologiczne.

SHARE:
FIRMA I BIURO 0 Replies to “Kontenery biurowe prosto od polskiego producenta”
Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *