12 stycznia 2022

Zalety posiadania wirtualnego biura

Prowadzisz działalność, która nie wymaga posiadania rozbudowanej przestrzeni biurowej? Twój zespół pracuje zdalnie, a Ty lubisz zarządzać firmą z ulubionego fotela lub miejsca? Sprawdź, czy wirtualne biuro to opcja właśnie dla Ciebie!

Wirtualne biuro to koncepcja, której twórcą jest Ralph Gregory. To przedsiębiorca, który już w latach 90. XX wieku dostrzegł zmianę sposobu zarządzania firmami, wynikającą z globalizacji, bezpośrednio skorelowaną z popularyzacją i dostępnością Internetu. Okazało się, że sporo biznesów może być prowadzone zdalnie i z różnych miejsc, bez konieczności inwestowania często ogromnych funduszy w okazałe biurowce i eleganckie biura. Ralph Gregory w 1994 roku założył Virtual Office Inc. kładąc tym samym podwaliny pod współczesne biuro wirtualne.

Co dokładnie kryje się pod pojęciem wirtualne biuro? Jakie zalety ma to rozwiązanie i kto powinien z niego skorzystać?

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro (ang. Virtual Office), nazywane również e-biurem (ang. e-office) to nowoczesna usługa polegająca na kompleksowym outsourcingu obsługi biurowej, ale bez konieczności fizycznej obecności Twojej firmy w danym miejscu. Biura wirtualne umożliwiają rejestrację Twojego przedsiębiorstwa pod wybranym, najczęściej prestiżowym adresem oraz szeroki katalog dodatkowych usług, z których możesz skorzystać dopasowując kolejne elementy do potrzeb i charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności.

Wirtualne biuro to biuro skrojone na miarę Twoich potrzeb, pozwalające pokazać się Twoim Klientom z najlepszej, profesjonalnej strony, ale bez konieczności inwestowania środków w kosztowny wynajem i utrzymanie powierzchni biurowej. To ekonomiczne rozwiązanie, doskonale wpisujące się w świat współczesnego biznesu!

Adres firmowy w prestiżowej lokalizacji

Twoja działalność potrzebuje prestiżowego adresu w stolicy? Wynajem tradycyjnego lokalu biurowego w centrum Warszawy to spory wydatek, który w zależności od lokalizacji
i wielkości biura może sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Nie korzystasz
z biura, pracujesz z domu lub innego miejsca, w którym akurat przebywasz? Możesz zarejestrować swoją firmę pod ekskluzywnym, wirtualnym adresem i płacić za to jedynie… kilkadziesiąt złotych miesięcznie!

Odbiór korespondencji i obsługa recepcyjna

Adres to nie wszystko! Za prestiżową lokalizacją wirtualnego biura musi iść coś więcej! Przekieruj na ten adres całą firmową korespondencje i zleć jej kompleksową obsługę oraz archiwizację kompetentnym pracownikom. Możesz również skorzystać z obsługi recepcyjnej, dzięki której Twoi Klienci będą mieli pewność, że współpracują z poważnym i doskonale zorganizowanym przedsiębiorcą.

Dostęp do sal szkoleniowych i konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem

Szukając wirtualnego biura w Warszawie sprawdź, jakie dodatkowe profity oferuje Ci dana lokalizacja. Decydując się na rejestrację swojej działalności w nowoczesnym Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Żoliborz zyskujesz nie tylko świetny adres dla swojej firmy (Plac Inwalidów znajduje się w centrum eleganckiego Żoliborza, doskonale skomunikowanego
z resztą stolicy) oraz profesjonalną obsługę wirtualnego biura, ale również bezproblemowy dostęp do nowoczesnych sal szkoleniowych i konferencyjnych!

Centrum Żoliborz przy Placu Inwalidów oferuje aż 7 komfortowych sal – idealnych do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń i warsztatów oraz zebrań i konferencji. Wszystkie sale są klimatyzowane i mają dostęp do światła dziennego. Wysoki standard wykończenia oraz nowoczesne wyposażenie pozwalają na organizację spotkań biznesowych na najwyższych szczeblach, w grupach o dowolnej liczebności (w zależności od ustawienia krzeseł i stołów – największa sala wygodnie pomieści nawet 50 osób!).

Kompleksowa obsługa spotkań biznesowych

Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na założenie wirtualnego biura właśnie u nas może liczyć na pełne wsparcie podczas organizacji spotkań biznesowych. Mamy wiedze
i doświadczenie w przygotowywaniu i obsłudze szkoleń i konferencji. Nie musisz martwić się ani  o odpowiednie przygotowanie wybranej sali lub sal, sprzątanie i ustawianie mebli, podłączenie sprzętów, czy bieżącą obsługę Twoich gości! Możemy również zająć się cateringiem – w dowolnym wymiarze i skali. Tutaj wszystko zależy od Ciebie!

Optymalizacja kosztów prowadzenia działalności

Wirtualne biuro jest doskonałą opcją dla każdego przedsiębiorcy! Możesz z niego skorzystać bez względu na to, na jakim jesteś etapie rozwoju Twojej firmy!  Dopiero zaczynasz swoją przygodę z biznesem? Wirtualne biuro to naprawdę dobry adres na start! A może siedzisz w biznesie już od dłuższego czasu, przeprowadzasz mniejsze lub większe zmiany w organizacji swojego przedsiębiorstwa i szukasz realnych oszczędności? Wirtualne biuro to koncepcja, która idealnie wpisuje się w Twoje plany!

Biuro wirtualne to maksymalnie profesjonale rozwiązanie, które kosztuje naprawdę niewiele. Prestiżowy, warszawski adres Twojej działalności to ekonomiczny sposób na budowanie rozpoznawalności i zaufania do Twojej marki.

SHARE:
FIRMA I BIURO 0 Replies to “Zalety posiadania wirtualnego biura”
Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *