10 maja 2018

Gdzie zorganizować konferencję w Toruniu?

Organizacja konferencji to bardzo odpowiedzialne zdanie. Decydujący wpływ na powodzenie wszelkich działań przygotowawczych, jaki i przebieg samej konferencji, ma wybór hotelu, w którym zostanie ona zorganizowana. Pomimo bardzo bogatej bazy hotelowej, wcale nie jest tak łatwo wybrać obiekt, który w pełni zadowoli organizatora oraz uczestników. Poszukując odpowiedniej bazy, gdzie odbyłaby się konferencja, konieczne jest dokładne rozeznanie się nie tylko w hotelach znajdujących się w interesującej organizatora okolicy, ale także szczegółowo zapoznać się z ofertą danych hoteli. Należy również przeanalizować, czy to konkretne miejsce jest w stanie spełnić wymagania stawiane przez charakterystykę wydarzenia oraz czy zadowoli jego organizatorów i uczestników.

Konferencja w hotelu – wygodnie i z klasą

Zamierzając zorganizować konferencję konieczny jest wybór odpowiedniego miejsca. Hotel, w którym ma odbyć się konferencja lub spotkanie biznesowe musi obowiązkowo zapewnić odpowiednie warunki do prowadzenia debat, prezentacji i paneli dyskusyjnych. Dodatkowo obiekty, w których odbywają się tego typu wydarzenia, muszą stwarzać możliwość do swobodnych rozmów kuluarowych, które sprzyjają integracji środowiska. Idealnie nadaje się do tego eleganckie lobby, przestrzeń restauracyjna, ogród. Warto zaznaczyć, że bardzo często konferencje trwają kilka dni, wtedy to zapewnienie zakwaterowania w miejscu wydarzenia jest bardzo wygodne, dlatego też hotel konferencyjny powinien posiadać wygodną bazę noclegową. Poszukując zatem właściwego hotelu na organizację tego typu wydarzeń, staje się przed trudnym zadaniem. Choć wiele z hoteli w swojej ofercie posiada opcję organizacji konferencji, to nie zawsze oferta ta zaspokaja potrzeby klienta. Chcąc znaleźć idealny hotel na konferencję w Toruniu, warto zapoznać się z ofertą Hotelu Nad Rzeczką.

Przestrzeń idealna do spotkań biznesowych i eventów firmowych

Hotel Nad Rzeczką to miejsce, w którym z powodzeniem można zorganizować konferencję lub szkolenie. Konferencja firmowa, naukowa oraz każda inna z powodzeniem zostanie przygotowana przez personel hotelowy. Warto dodać, że obiekt wyposażony jest w niezbędne zaplecze oraz sprzęt. Hotel ten idealnie nadaje się również do organizacji innych imprez branżowych i wyjazdów integracyjnych. Coraz bardziej modne stają się wyjazdy incentive, to jest wyjazdy motywacyjne dla firm, które skutecznie integrują kadrę oraz budują poczucie lojalności pracowników lub klientów. Każdy event firmowy może zostać z powodzeniem zorganizowany w Hotelu Nad Rzeczką. Główne zalety tego obiektu, to doskonała i przyjazna lokalizacja, wygodne zaplecze noclegowe, konferencyjne, gastronomiczne oraz profesjonalna obsługa.

Profesjonalny sprzęt i obsługa

Konferencja to wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zaplecza, jakim jest właściwie wyposażona sala konferencyjna. Hotel Nad Rzeczką posiada nowoczesną infrastrukturę, która zapewni idealne warunki do przeprowadzenia konferencji czy szkolenia. Wyposażona w najnowsze technologie audio-video sala konferencyjna czy sala szkoleniowa to konieczność do sprawnego przebiegu konferencji oraz szkolenia. W Hotelu Nad Rzeczko sala konferencyjna posiada nowoczesny sprzęt multimedialny, to jest projektor, ekran, zestaw video, DVD oraz CD. Dodatkowo na wyposażeniu znajduje się sprzęt nagłaśniający, czyli najwyższej jakości kolumny oraz mikrofony bezprzewodowe, które zapewniają swobodę i wygodę podczas prowadzenia debat czy paneli dyskusyjnych. Sala posiada również flipchart oraz, niezbędny w dzisiejszych czasach, dostęp do szybkiego łącza internetowego za pomocą sieci Wi-Fi. Pomieszczenie jest także klimatyzowane, co wpływa na komfort przebiegu odbywających się w nim wydarzeń. Dodatkowym atutem jest doświadczony personel, który profesjonalnie obsłuży każdy event firmowy, konferencje, czy szkolenia.

Atmosfera sprzyjająca tworzeniu ciekawych pomysłów

To, co decyduje o tym, że dane wydarzenie było sukcesem, to oczywiście całe konieczne zaplecze i infrastruktura, ale jest coś jeszcze – atmosfera obiektu, którą tworzy lokalizacja oraz ludzie w nim pracujący. Takie połączenie wszystkich wymienionych czynników wpływa na charakter miejsca. Jeżeli uczestnicy konferencji, szkoleń, wyjazdów motywacyjnych oraz innego typu wydarzeń organizowanych przez firmę czują się dobrze w danym miejscu, sprzyja to jeszcze większej integracji oraz kreatywności. Hotel Nad Rzeczką to obiekt niewielki, dzięki czemu wspiera on bliskie spotkania, jest przyjazdy i komfortowy. Oddalony od zgiełku miasta, rozpraszającego gwaru, miejsce to zapewnia koncentrację, wzmożoną pracą umysłową, ale także odpoczynek, wyciszenie, czy integrację. Hotel Nad Rzeczką stwarza więc idealne warunki dla szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych. Jest miejsce doskonale nadające się do pracy i odpoczynku.

Cicha i przepiękna okolica

Szukając hotelu w cichej, spokojnej i pięknej okolicy, a zlokalizowanym w granicach miasta Toruń, idealnym miejsce jest Hotel Nad Rzeczką. Obiekt znajduje się w północno-wschodniej części miasta, nieopodal drogi krajowej numer 15 w kierunku Olsztyna. Dojazd do hotelu jest bardzo prosty. Położenie hotelu w pięknej i cichej okolicy to wielka zaleta tego miejsca. To właśnie ulokowanie ma ogromny wpływ na powodzenie organizowanych w Hotelu Nad Rzeczą eventów i wydarzeń firmowych.

Klimatyzowane pomieszczenia dla letniego komfortu

Dla wygody i komfortu gości hotelu oraz uczestników wydarzeń w nim organizowanych, obiekt wyposażony jest w nowoczesne systemy zapewniające odpowiednią temperaturę, dostosowaną do pogody. Pomieszczenia hotelowe są klimatyzowane, by zapewnić najlepsze warunki wszystkim przebywającym w jego wnętrzach. Podczas letnich upałów przestrzenie zapewniają odpowiednią temperaturę, co sprzyja pobytowi na terenie obiektu, czy to w celach wypoczynkowych, czy w czasie uczestnictwa w spotkaniach biznesowych, szkoleniach, konferencjach. Komfort gości to priorytet personelu.

Sala konferencyjna przygotowywana według Twoich preferencji

Każda z organizowanych konferencji może różnić się od siebie swoją specyfiką. W zależności od podejmowanych działań, planów przebiegu wydarzeń, debat czy paneli, a także ilości uczestników i gości, sala konferencyjna powinna być odpowiednio dostosowana. Elastyczność przestrzeni to bardzo ważna cecha i zaleta, której jednak większość hoteli deklarujących w swoich ofertach organizację konferencji, nie posiada. Hotel Nad Rzeczką pozwala na dowolne dostosowanie sali konferencyjnej do potrzeb klienta i organizowanego przez niego wydarzenia. Personel umożliwia i realizuje dostosowanie układu stołów według wymagań oraz odpowiednie zaadaptowanie dodatkowego wyposażenia. Wszystko wykonywane jest zgodnie z oczekiwaniami klienta. Istnieje również możliwość zapewnienia bufetu w trakcie szkolenia, konferencji, spotkania biznesowego i innych tego typu imprez.

Wyśmienite jedzenie w formie bufetu

Obsługa gastronomiczna to bardzo ważny element w realizacji każdego typu wydarzenia biznesowego. Hotel Nad Rzeczką Zapewnia doskonałej jakości wyżywienie, które może być udostępnione w wygodnej formie bufetu. Taka organizacja posiłków sprzyja integracji i rozmowom. Menu jest dostosowywane zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta, dzięki czemu zadowolenie kulinarne można uzyskać u najbardziej wybrednych gości i uczestników konferencji czy innych wydarzeń firmowych.

Najlepsze centrum konferencyjne w Toruniu

Hotel Nad Rzeczką posiada odpowiednią infrastrukturę i najlepsze warunki do organizacji różnego typu eventów firmowych, jak konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive (wyjazdy motywacyjne dla firm), spotkania biznesowe oraz różnego rodzaju imprezy firmowe. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie www.hotelnadrzeczka.pl. Doskonała lokalizacja, odpowiednie wyposażenie i profesjonalny personel to gwarancja powodzenia i pełne zadowolenie gości oraz uczestników wydarzeń firmowych organizowanych w Hotelu Nad Rzeczką.

SHARE:
USŁUGI 0 Replies to “Gdzie zorganizować konferencję w Toruniu?”
Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *