22 marca 2018

Gdzie stosować tablice korkowe ?

Atrakcyjny wygląd i znakomita jakość tablic korkowych znajdujących się w naszej ofercie sprawiają, że znajdują one szerokie zastosowanie. Taki element jest niezbędny przede wszystkim w każdym biurze. W miejscach takich tablice służą do zamieszczania ważnych notatek i informacji, do których trzeba mieć ciągły dostęp. 

Odporne na uszkodzenia, trwałe i świetnie wykonane tablice korkowe z naszego sklepu są niezastąpione również w szkoła i innych placówkach edukacyjnych. Równie chętnie są wybierane do domu, gdzie mogą być miejscem umieszczania zdjęć rodzinnych czy notatek, na przykład dotyczących obowiązków domowych.

Tablica korkowa do Szkoły

Tablice korkowe, jakie można znaleźć w naszej ofercie, są często wybierane do szkół. W placówkach edukacyjnych pełnią wiele ról. Zwykłe tablice najczęściej umieszczane są w klasach i służą jako miejsca, gdzie umieszcza się ważne informacje do zapamiętania. Można też przyczepiać do nich klasowe zdjęcia, dyplomy czy prace plastyczne uczniów.

Nasze tablice korkowe, zwłaszcza zamykane, można często spotkać na szkolnych korytarzach. Znakomicie spełniają rolę gablot, w których umieszcza się różnego rodzaju dokumenty. Mogą to być zdjęcia, dyplomy i wiele innych rzeczy, które są w ten sposób na przykład honorowane.

Tablica do biura

Wielu naszych Klientów na pewno zgodzi się co do tego, że posiadanie tablicy korkowej w biurze jest wielkim udogodnieniem, a wręcz jest niezbędne. Najczęściej umieszcza się na tablicach notatki na ważne tematy: telefony czy ustawy, które trzeba znać, zadania do zrobienia i wiele innych, co jest wielkim ułatwieniem.

Biuro dzięki tablicy korkowej może też zyskać bardziej profesjonalny wygląd, zwłaszcza gdy postawi się na nasze produkty. Wyróżniają się one wysoką jakością, a ponieważ mają specjalną powierzchnię, na której pinezki nie pozostawiają śladów, wyglądają bardzo schludnie.

tablica korkowa do przedszkola

Do przedszkola

W przedszkolach tablice korkowe również bardzo się przydają. Raczej nie umieszcza się na nich komunikatów dla dzieci, gdyż nie umieją one jeszcze czytać, jednak mogą pojawiać się tam komunikaty kierowane do wychowawców czy do rodziców. Zwykle też tablice takie wykorzystuje się do…nagradzania dzieci.

Ozdabianie klas przedszkolnych pracami plastycznymi dzieci to powszechna praktyka. Tworzy to prawdziwą dekorację otoczenia, przede wszystkim jednak pozwala docenić talent i wysiłki plastyczne maluchów. Nasze tablice, dzięki swej wysokiej jakości, będą znakomitą oprawą dla małych dzieł sztuki początkujących malarzy i plastyków.

 Do pokoju dziecięcego

Umieszczenie tablicy korkowej w pokoju dziecka powinni rozważyć wszyscy rodzice. Dziecko będzie mogło umieszczać na niej ważne notatki, jak termin korepetycji z matematyki, listę słówek do zapamiętania, z których jest klasówka w przyszłym tygodniu, czy zawieszać ulubionych zdjęcia.

BANER JESTEŚ ZAINTERESOWANY TĄ OFERTĄ_

SHARE:
FIRMA I BIURO 0 Replies to “Gdzie stosować tablice korkowe ?”
Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *