4 kwietnia 2018

Co można oprawić w antyramę?

Antyrama to wyjątkowo estetyczny i atrakcyjny wizualnie sposób na wyeksponowanie różnego rodzaju materiałów. Co to będzie? To zależy wyłącznie od fantazji i aktualnych potrzeb, a także od miejsca, w którym korzysta się z tych produktów. W antyramie można umieszczać dzieła plastyczne, zdjęcia i wiele innych elementów. 

Biura i firmy kupujące nasze antyramy najczęściej umieszczają w nich fotografie i różnego rodzaju materiały promocyjne. Szkoły czy przedszkola traktują je jako gabloty wystawiennicze, umieszczając w nich na przykład rysunki czy inne prace uczniów, a nawet dyplomy i odznaczenia.

puzzle

Puzzle

Układanie puzzli to popularna rozrywka dla całej rodziny. Od przedstawionego na puzzlach obrazu zależy poziom trudności i długość całej zabawy. Im mniejsze fragmenty, tym trudniej jest ułożyć całość układanki, dlatego dobiera się je w zależności od wieku układających i ich zapału do puzzli.

Oferujemy różne układanki puzzle, w dowolnej liczbie fragmentów, przeznaczone dla dorosłych i dzieci. Puzzle mogą być również przeznaczone dla całej rodziny – wówczas dorośli pomagają w ułożeniu bardziej skomplikowanych części. Zawsze jednak, jest to wspaniała i rozwijająca rozrywka dla każdego.

Obrazy

Podstawowym elementem oprawianym w antyramy są oczywiście obrazy. Dzięki łatwości montażu naszych produktów oraz ich dużej odporności na uszkodzenia można to bez trudu zrobić samemu. Odpowiednio dobrana antyrama sprawi, że obraz będzie prezentował się jeszcze lepiej i zyska nowoczesny charakter.

Właściwie oprawiony obraz wiele zyskuje na wyglądzie, a także na trwałości. Zwłaszcza gdy wykorzysta się do tego antyramy renomowanych producentów, jakie znajdują się w naszej ofercie, można liczyć na znakomity efekt. Produkty te mają bowiem liczne zalety wizualne i praktyczne, nic więc dziwnego, że cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zdjęcia

Jak najlepiej wyeksponować zdjęcia? Tradycyjne ramki sprawdzają się dobrze tylko w niektórych przypadkach, zwłaszcza w przypadku małego formatu. Gdy zaś potrzebne jest oprawienie dużych zdjęć, na przykład w celach promocyjnych, niezbędne będą odpowiednio dobrane antyramy.

Antyramy z naszej oferty są często wykorzystywane do oprawiania różnego rodzaju zdjęć. Jest to wyjątkowo estetyczny i atrakcyjny sposób na ich wyeksponowanie, a także zabezpieczenie. Zdjęcia oprawione w nasze antyramy można więc znaleźć w przeróżnych miejscach, jak firmy, biura, obiekty użyteczności publicznej i prywatne domy.

Nowoczesny charakter i atrakcyjny wygląd antyram powoduje, że każde oprawione w nie zdjęcie może na tym wiele zyskać. Przede wszystkim będzie mocniej przyciągać wzrok i zwracać uwagę, możemy więc polecić to wyjście przede wszystkim osobom zainteresowanym promocją.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY TĄ OFERTĄ_

SHARE:
FIRMA I BIURO 0 Replies to “Co można oprawić w antyramę?”
Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *